21st September 5:29am (GMT-5)

Yesterday Scores

F 20/09 23:05 Brazil+ 1-1 Mexico+ ( Pred )
F 20/09 22:25 Viper+ 1-4 Flame+ ( Pred )
F 20/09 22:05 Dachniki 6-6 Diavoly ( Pred )
F 20/09 22:02 Indigo+ 3-4 Sunrise+ ( Pred )
F 20/09 21:50 Viper+ 1-1 Sunrise+ ( Pred )
F 20/09 21:40 Drozdy 4-6 Svyatye ( Pred )
F 20/09 21:28 Indigo+ 4-4 Flame+ ( Pred )
F 20/09 21:10 Soroki 3-2 Dachniki ( Pred )
F 20/09 20:52 Sunrise+ 2-4 Flame+ ( Pred )
F 20/09 19:29 Galaxy+ 1-1 Sporting+ ( Pred )
F 20/09 19:00 Delfin 1 4-1 Mushuc Runa 4 [2-0] ( Pred H2H )
F 20/09 19:00 Ferroviario 1 3 0-2 Paysandu 3 [0-2] ( Pred H2H )
F 20/09 18:45 Soroki 4-6 Svyatye ( Pred )
F 20/09 18:15 Diavoly 7-4 Drozdy ( Pred )
F 20/09 18:00 Galvez 1-5 Fast Clube ( Pred H2H )
F 20/09 17:12 Ajax+ 5-6 Barcelona+ ( Pred )
F 20/09 17:00 San Carlos 3 1-0 Cartagines 4 [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 17:00 Club Guaraní 3 0-0 Guairena 3 [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 16:55 Spartak+ 3-5 Zenit+ ( Pred )
F 20/09 16:50 Liverpool+ 6-5 Inter+ ( Pred )
F 20/09 16:33 Juventus+ 6-4 Real+ ( Pred )
F 20/09 16:30 C.A. Cerro 3 1-0 Rentistas 1 3 [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 16:00 Tondela 1 1-1 Rio Ave [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 15:58 Inter+ 7-6 Juventus+ ( Pred )
F 20/09 15:35 Ajax+ 9-6 Spartak+ ( Pred )
F 20/09 15:15 Floriana 1 2-1 Gzira United 1 [1-1] ( Pred H2H )
F 20/09 15:05 Ajax+ 3-3 Zenit+ ( Pred )
F 20/09 15:00 Ypiranga 2 2-0 Criciuma 1 [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 15:00 Brusque 1 1-0 Tombense 1 [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 15:00 Red Star 6-0 Vozdovac [3-0] ( Pred H2H )
F 20/09 14:45 Juventus 1 3-0 Sampdoria 1 [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 14:45 Altos 1 0-1 Sao Raimundo EC 3 [0-0] ( Pred )
F 20/09 14:30 Las Palmas 6 3-3 Fuenlabrada 3 [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 14:30 Odd Grenland 2-0 Stabaek [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 14:30 NS Mura 1 1-0 Gorica 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 14:05 Bednarska 1 1-15 KTS Weszlo [0-6] ( Pred )
F 20/09 14:00 Hodd 2 4-0 Valerenga II [2-0] ( Pred H2H )
F 20/09 14:00 N.E.C. 0-1 Almere City 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 14:00 Leicester City 1 4-2 Burnley 2 [1-1] ( Pred H2H )
F 20/09 14:00 Goytacaz 2 1-1 Sao Goncalo 3 [0-1] ( Pred )
F 20/09 14:00 CP Moralo 1 0-0 Villanovense 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 13:30 Al Taqadom 1-1 Al Tai ( H2H )
F 20/09 13:30 Al Kawkab 5-2 Hottain ( H2H )
F 20/09 13:30 Al Ain FC 1-1 Najran ( H2H )
F 20/09 13:30 Moreirense 2 2-0 Farense 1 4 [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 13:30 Volos NFC 5 0-1 Aris 3 [0-1] ( Pred H2H )
F 20/09 13:05 NK Varazdin 1 0-1 Osijek 2 [0-1] ( Pred H2H )
F 20/09 13:00 Gava 3 3-3 AE Prat [3-0] ( Pred H2H )
F 20/09 13:00 Senica 1 2-4 DAC 1904 [1-1] ( Pred H2H )
F 20/09 12:45 Entente Sebkha 1 1-0 Deuz 3 [0-0] ( Pred )
F 20/09 12:30 Granada 2-1 Deportivo Alaves 3 [1-1] ( Pred H2H )
F 20/09 12:25 Zapoos 2 4-1 Hell Hunt 2 [2-1] ( Pred )
F 20/09 12:15 Genk 3-1 Mechelen 1 [1-1] ( Pred H2H )
F 20/09 12:15 Qarabag 2 1-2 Neftchi Baku 2 [1-1] ( Pred H2H )
F 20/09 12:10 Constancia 1 1-3 CE Manacor 2 [1-1] ( Pred H2H )
F 20/09 12:00 VfL Wolfsburg 1 0-0 Bayer 04 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 12:00 Vejle 1 4-1 SonderjyskE 2 [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 12:00 Sandefjord 0-0 Stromsgodset [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 12:00 Riga 2 1-0 Valmiera FK 4 [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 12:00 Sloboda Tuzla 2-3 Sarajevo 5 [1-2] ( Pred H2H )
F 20/09 12:00 Viking 4 5-2 Aalesunds 2 [1-1] ( Pred H2H )
F 20/09 12:00 Rosenborg 2 2-1 Haugesund 1 [0-1] ( Pred H2H )
F 20/09 12:00 Isparta 32 Spor 1-2 Karsıyaka [0-0] ( H2H )
F 20/09 12:00 Ci Group Buca 3-1 Ofspor [0-0] ( H2H )
F 20/09 12:00 Kocaelispor 0-0 Sarıyer 1 [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 12:00 Brann 1 1-3 Bodo-Glimt 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 12:00 Start 2 1-2 Kristiansund BK 2 [0-2] ( Pred H2H )
F 20/09 11:30 IFK Norrkoping 1 1-1 Malmo 4 [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 11:30 AC Oulu 2 1-2 KPV 4 [0-1] ( Pred H2H )
F 20/09 11:30 Gnistan 3 3-1 Musan Salama 3 [1-1] ( Pred H2H )
F 20/09 11:30 Chelsea 1 1 0-2 Liverpool [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 11:30 Goteborg 3 1-2 Kalmar [0-1] ( Pred H2H )
F 20/09 11:30 Panathinaikos 1-0 Levadiakos [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 11:30 Viikingit 4 0-4 Honka II [0-2] ( Pred )
F 20/09 11:30 AC Omonia 4 2-1 AEK Larnaca 3 [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 11:15 Lamia 2 1-2 OFI Crete 3 [0-1] ( Pred H2H )
F 20/09 11:05 Graficar U19 2-0 Napredak U19 [0-0] ( Pred )
F 20/09 11:00 Telfs 3 1-0 Reichenau 2 [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 11:00 Schwaz 3 2-1 SC Imst 1 4 [1-1] ( Pred H2H )
F 20/09 11:00 Austria Wien 1 2-1 Ried [1-0] ( Pred H2H )
F 20/09 11:00 Santa Clara 2 2-0 Marítimo 1 [0-0] ( Pred H2H )
F 20/09 11:00 Leca 2 0-0 Trofense 1 ( Pred H2H )
F 20/09 10:45 Ajax 1 3-0 Waalwijk 1 1 [2-0] ( Pred H2H )
F 20/09 10:30 Berane U19 2 0-0 Mornar U19 1 [0-0] ( Pred )
F 20/09 10:30 Jezero U19 2-5 Decic U19 [1-1] ( Pred )
F 20/09 10:30 Varnsdorf 1 1-1 Blansko 4 [0-1] ( Pred H2H )
F 20/09 10:30 AEL 1964 3 0-1 PAS Giannina [0-0] ( Pred H2H )