9th August 4:48pm (GMT-5)

Yesterday Scores

F 08/08 15:00 Bayern Munich 4-1 Chelsea 2 [2-1] ( Pred H2H )
F 08/08 15:00 Barcelona 1 3-1 Napoli 1 [3-1] ( Pred H2H )
F 08/08 05:00 NWS Spirit 2 3-1 SD Raiders 3 [1-0] ( Pred )
F 08/08 04:15 AC Carina 1 2-1 Ipswich City 1 [0-0] ( Pred )
F 08/08 03:15 Western Spirit 3 1-0 Lakes 3 [0-0] ( Pred )
F 08/08 03:00 Quinns 0-0 Subiaco ( Pred )
F 08/08 11:30 Landskron 5 2-1 SGA Sirnitz 3 [1-1] ( Pred )
F 08/08 11:00 VfB Hohenems 5-0 FC Lauterach [2-0] ( H2H )
F 08/08 11:00 Austria Lustenau II 3-2 Wolfurt [2-1] ( H2H )
F 08/08 10:00 SK Gofis 4 3-1 Fussach 3 [1-0] ( Pred )
F 08/08 13:00 Kuchl 3-1 Salzburger AK 1914 [1-0] ( Pred H2H )
F 08/08 11:00 Austria Salzburg 3-1 Grodig [1-1] ( H2H )
F 08/08 11:00 ANIF 0-0 Seekirchen 1945 [0-0] ( H2H )
F 08/08 12:00 Kitzbuhel 4-1 Schwaz [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 10:00 Reichenau 0-0 Kufstein 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 09:05 Gayna 4 4-1 Falco 1 [4-1] ( Pred )
F 08/08 05:30 DYUSH-4 1 6-1 Viliay [3-1] ( Pred )
F 08/08 10:00 Zhlobin 2 0-0 Bumprom 3 [0-0] ( Pred )
F 08/08 07:05 Lepel 1 6-1 Glubokoye [3-0] ( Pred )
F 08/08 04:00 Brestzhilstroy 10-2 Polissya 2 [6-0] ( Pred )
F 08/08 13:00 BATE Borisov 1-0 Gorodeya 2 [1-0] ( Pred H2H )
F 08/08 11:00 Rukh Brest 2 3-3 Torpedo-BelAZ [1-1] ( Pred H2H )
F 08/08 10:30 Brugge 2 0-1 R. Charleroi 3 [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 05:00 Paro 1-2 Transport United 2 [0-0] ( Pred )
F 08/08 13:00 Velež Mostar 2 2-0 Zrinjski 4 [1-0] ( Pred H2H )
F 08/08 14:30 Modrica 3-0 FK Podrinje ( H2H )
F (P) 08/08 15:30 Bahia 2 1-1 Alagoinhas 1 ( Pred H2H )
F 08/08 18:30 Coritiba 3 0-1 Internacional 4 [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 20:00 CSA Maceio 5 1-0 Guarani 5 [1-0] ( Pred H2H )
F 08/08 18:00 Manaus 2 1-1 Vila Nova 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 16:00 Paysandu 2 0-0 Santa Cruz 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 16:00 Brusque 3 2-1 Ypiranga 1 2 [1-1] ( Pred H2H )
F 08/08 15:00 Ituano 3 3-0 Tombense 1 2 [1-0] ( Pred H2H )
F 08/08 15:00 SE do Gama 2-0 Real ( Pred H2H )
F 08/08 06:55 Naga World 1 0-2 Svay Rieng [0-1] ( Pred H2H )
F 08/08 06:55 Visakha 1 3-1 Angkor Tiger 2 [2-0] ( Pred )
F 08/08 18:00 AS Blainville 2 3-1 Longuey 2 [2-1] ( Pred )
F 08/08 02:15 TianYu Sihe 6-1 Jin Yin Qiuxue [4-1] ( Pred )
F 08/08 11:45 Jarun 2 1-2 Sesvete 3 [0-2] ( Pred )
F 08/08 11:00 SK Krumvir 2 2-2 Boskovice 2 [2-0] ( Pred )
F 08/08 04:30 Mohelnice 1 3-1 Medlov 1 [2-1] ( Pred )
F 08/08 09:00 Honka U20 0-1 Atlantis U20 1 [0-0] ( Pred )
F 08/08 07:00 Gnistan U20 1 3 1-4 Lahti U20 [1-1] ( Pred )
F 08/08 08:00 Pallo-Iirot 2-3 PIF ( Pred H2H )
F 08/08 09:00 EPS 3 0-0 Honka II 1 [0-0] ( Pred )
F 08/08 10:00 SoPa 2 0-9 TP-47 1 [0-6] ( Pred )
F 08/08 08:00 Tove 1 0-4 Inter Turku II 4 [0-1] ( Pred )
F 08/08 08:00 LehPa 0-0 PAVE ( Pred )
F 08/08 07:10 TPS II 3 0-2 Aland 2 [0-1] ( Pred )
F 08/08 07:00 OTP 3 8-2 Rovaniemi United 1 [4-1] ( Pred )
F 08/08 05:30 Liry 0-0 KyPa ( Pred )
F 08/08 05:00 Nopsa 1 2-2 JaPS II 1 1 [0-0] ( Pred )
F 08/08 10:00 AC Oulu 2 0-0 KTP Kotka 3 [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 22:05 Ba 0-1 Suva [0-1] ( Pred )
F 08/08 20:00 Rewa 2 3-0 Navua 2 [2-0] ( Pred )
F 08/08 18:00 Labasa 1 1-1 Nasinu 2 [1-0] ( Pred )
F 08/08 01:00 Rewa 1 0-1 Nadi 1 ( Pred )
F (ET) 08/08 11:00 TSV Tauberbischofsheim 0-2 Grunsfeld 1 [0-0] ( Pred )
F 08/08 12:45 Ajax 6-1 Waalwijk ( Pred H2H )
F 08/08 11:30 Malavan 2 0-1 Rayka Babol [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 14:30 Longford Town 2-0 Athlone Town [2-0] ( Pred H2H )
F 08/08 09:25 Ballymun 1 0-4 Crumlin United 2 [0-2] ( Pred )
F 08/08 06:00 Gamba Osaka 2 2-1 Yokohama [1-0] ( Pred H2H )
F 08/08 06:00 Zweigen Kanazawa 1 4-3 Ehime [0-2] ( Pred H2H )
F 08/08 05:00 Tokyo Verdy 1 0-1 Ryukyu [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 10:00 Al-Hussein 0-0 Al-Salt ( H2H )
F 08/08 05:00 Master 7 2 4-0 Viengchanh 1 [1-0] ( Pred )
F 08/08 05:00 Lao Toyota 3 2-1 Ezra [2-1] ( Pred )
F 08/08 07:00 Rezekne 3-1 Smiltene ( Pred H2H )
F 08/08 10:00 Panevezys 3 1-1 Riteriai 3 [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 06:00 Nevezis II 1 1-2 BFA Vilnius II [0-1] ( Pred )
F 08/08 22:00 Guadalajara 1 1 0-1 Puebla 1 [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 20:06 Monterrey 2 2-2 Santos Laguna [1-1] ( Pred H2H )
F 08/08 20:00 Cruz Azul Hidalgo 1 2-0 Leon 2 [1-0] ( Pred H2H )
F 08/08 01:00 Khangarid Klub 1 1-2 Deren 2 [0-0] ( Pred )
F 08/08 11:30 Vardar 1 0-1 Borec 2 [0-1] ( Pred H2H )
F 08/08 10:00 Senja 1-0 Hodd [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 10:00 Fredrikstad 3 3-2 Kjelsas 1 2 [2-0] ( Pred H2H )
F 08/08 09:00 Floro 1-2 Alta [0-1] ( Pred H2H )
F 08/08 08:00 Skeid 2 2-0 Eidsvold 1 [2-0] ( Pred H2H )
F 08/08 08:00 Floya 0-6 Kvik Halden [0-3] ( Pred H2H )
F 08/08 10:00 Flekkeroy 1-0 Arendal 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 10:00 Levanger 1 0-0 Nardo 3 [0-0] ( Pred H2H )
F 08/08 10:00 Bryne 5 2-1 Egersunds [2-1] ( Pred H2H )
F 08/08 12:00 Valerenga 2 2-2 Bodo-Glimt 2 [1-2] ( Pred H2H )
F 08/08 11:00 Podlasie 2 1-0 KS Cracovia II 2 [0-0] ( Pred )
F 08/08 08:00 Wikielec 1 5-1 KS Wasilkow 2 [2-0] ( Pred )